Fotogalerie 22/23

Poznej Prahu

05.06.2023

Žáci 3.-5. ročníku Základní školy Hartmanice, příspěvkové organizace poznávali Prahu. Navštívili Pražský hrad, rozhlednu Petřín, zrcadlové bludiště, chrám sv. Víta a Národní muzeum. Setkali se s žáky školy Jingle Bells, se kterými pohovořili anglicky.

Dne 10.5. byli žáci 1. ročníku Základní školy Hartmanice, příspěvkové organizace, pasováni na čtenáře v místní knihovně - Městská knihovna Hartmanice. Pasování se ujala paní Mgr. Irena Sedláčková a paní Alena Makrlíková.

Poznej Kongo!

02.03.2023

Žáci Základní školy Hartmanice, příspěvkové organizace, se 2. března 2023 seznámili s životem a hudbou v Demokratické republice Kongo.

Žáci navštěvující školní družinu ZŠ Hartmanice se za dobrého zimního počasí věnovali výuce jízdě na běžkách a bobování.

Rádi bychom vám ukázali výzdobu školní družiny ZŠ Hartmanice, která je složena z obrázků a výrobků žáků, kteří navštěvují školní družinu.

Výzdoba školní družiny ZŠ Hartmanice a prostoru před ní v duchu Halloweenu a dušiček. Věnec vyrobili chlapci Ladislav Kašík, Michal Nový, Jaroslav Šmejkal a Jakub Koukal.

Žáci ve školní družině vyráběli obrázky z podzimních lístů.