Aktuality

Žáci 4. a 5. ročníku ZŠ Hartmanice se zapojili do projektu Prusa pro školy. Díky svému projektu "WATCH" (hodiny) získala škola 3D tiskárnu Original Prusa i3 MK3S. Oba ročníky se v předmětu informatika vzdělávají podle nového RVP od září 2021.

Bylo by nám ctí, kdybyste si vybrali naši školu ke vzdělávání vašeho dítěte.

Dne 24.9. 2021 se žáci Záladní školy Hartmanice, příspěvkové organizace zúčastnili dalšího ročníku Plavecko-běžeckého závodu na Srní. Jak už název vypovídá, každý soutěžící soutěžil ve dvou disciplínách. První bylo plavání a tou druhou běh.

Základní škola Hartmanice nabízí zájmové kroužky: míčové hry, tvořílek, náboženství a tenis. Kroužky začínají v říjnu. Přehled kroužků a informace o nich naleznete v kartě Zájmové činnosti.

Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 proběhne 1.9.2021 v 8.00 hodin. V případě pěkného počasí se sejdeme na školní zahradě, přicházet můžete přes školu hlavním vchodem. Budova školy bude otevřena v 7.30. Na školní zahradu se dostavte nejpozději v 7.55. V případě ošklivého počasí (déšť, zima) bude slavnostní zahájení probíhat ve třídách.